Послуги дезінфекції та дезинсекції в Харкові

Потрібно знищення комах, що літають?

Літо - час, коли гостро необхідне знищення комах, що літають. У виведенні комах вам кваліфіковано допоможе компанія СЕС-Інспекція – служба дезінсекції. Ми працюємо в Харкові та Харківській області.

Маленькі комахи – велика небезпека

Комарі, мухи, оси та інші комахи, що літають, сильно ускладнюють життя влітку. Їх настирливе дзижчання – найменше з бід. Вони вкрай небезпечні для людини, оскільки:

 1. Деякі види комарів є переносниками небезпечних інфекцій.
 2. Агресивні речовини при укусі ос і шершні можуть викликати анафілактичний шок і навіть смерть.
 3. Мухи, постійні гості на купах сміття та вигрібних ямах – джерела антисанітарії.
 4. Укуси мошки часто перетворюються на ранки, що довго не гояться, особливо у дітей.
 5. Міль може зіпсувати всі ваші речі в шафі.

Будьте уважні! Не варто просто відмахуватися від дрібних крилатих, позбавтеся їх надовго – викличте службу дезінсекції, яка проведе знищення літаючих комах як для підприємств, а також для приватних осіб.

Служба дезінсекції на варті комфорту

Величезною перевагою обробки, яку проводить санітарна служба дезінсекції СЕС-Інспекиця, є те, що є можливість вирішити вашу проблему не лише локально, а й у великих масштабах. Фахівці компанії здійснюють знищення комах на відкритих територіях різної площі, навіть понад 3000 кв. м. Варто зауважити, що якщо на дезінфекцію невеликих площ в нашій компанії сталі ціни, то при замовленні дезинсекції великих територій вартість процедури визначається окремо.

Площа, м² Вартість, грн/м²
до 100 від 5,70
101-300 від 4,80
301-500 від 3,90
501-1000 від 2,90
1001-3000 від 1,95

На сьогоднішній день масштабна дезінсекція особливо потрібна в місцях великого скупчення людей: будинках відпочинку, санаторіях, дитячих таборах. Можливе оброблення навіть у межах певної курортної зони. Власники приватних пансіонатів та готелів у прибережній смузі, на березі моря чи прісної водойми звертаються до послуг СЕС-Інспекція, оскільки дбають про комфорт своїх постояльців. Своєчасне знищення комах, що літають, зробить відпочинок приємним і безпечним.

СЕС-Інспекція – знищення літаючих комах

Компанія СЕС-Інспекиця виконує весь комплекс робіт із санітарної обробки приміщень та територій. Всі роботи, в тому числідератизація і дезодорація проводяться нашими фахівцями за допомогою новітньої технології - методом холодного туману. Крім того, ми надаємо нашим клієнтам:

 • лояльні ціни, доступні абсолютно для всіхі;
 • високу якість робіт;
 • гарантію на тривалий час;
 • бонус – дезбар'єр від сусідських шкідників лише за 1 грн.;
 • безкоштовне транспортування обладнання та персоналу в межах міста Харків;
 • можливість укладання договору.

Вас лякає сусідство гнізда ос чи шершня? Ви не можете насолоджуватись свіжим повітрям на дачі, тому що вас кусають комарі? Вихід є! Зробіть один дзвінок до компанії СЕС-Інспекція та ви зможете повноцінно проводити час на природі у Харківській області. Наша служба проведе знищення комах, що літають: ос, шершнів і комарів, бджіл.

img_divider

Чому з нами вигідно працювати?

Ми розуміємо, що жити зі шкідниками нестерпно і намагаємося зробити процес рятування від них максимально комфортним для своїх клієнтів. Мінімум нервів – максимум результату!

  Ніякого запаху та слідів після обробки
  Усі препарати безпечні для здоров'я людини та тварин
  Швидка обробка. Від 5 до 30 хвилин
  Працюємо у зручний для Вас час, 24/7 без вихідних
  Виїзд майстра в межах міста безкоштовний

Наша компанія надає гарантію для будь-яких типів приміщень та комах на 6 місяців. Повторне оброблення 50% від первісної вартості, за умови дотримання інструкцій, залишених майстром.
Генератор холодного туману - сучасний інструмент, що дозволяє якісно обробити важкодоступні місця.
У нас за плечима досвід, що дозволяє підібрати найкращі препарати для кожної окремої ситуації.
Втомилися від боротьби зі шкідниками?