Послуги дезінфекції та дезинсекції в Харкові

Дезінсекція приміщень підприємства

На підприємствах необхідно регулярно проводити санітарну обробку, особливо це стосується закладів громадського харчування. Компанія СЕС-Інспекція виконує такі роботи як дезінфекція, дезодорація та дезінсекція приміщень будь-якого обсягу на виробничих майданчиках у Харкові та Харківській області.

Потрібна дезінсекція приміщень?

Однією з найбільш затребуваних послуг є обробка приміщень від різних комах: тарганів, клопів, бліх тощо. Також фахівці нашої компанії зможуть за допомогою генератора холодної пари позбавити значні відкриті простори від присутності комарів, мух, ос та шершнів.

Не можна миритися із сусідством цих комах, є переносниками різних серйозних захворювань. Їхні укуси викликають складні алергічні реакції, які можуть закінчитися набряком гортані зі смертельним результатом.

Замовте послугу, і дезінсекція приміщень позбавить ваших співробітників ризику інфекційних хвороб.

Дезінфекція та дезодорація об'єктів

Часто на промислових підприємствах виникає така проблема як чорний грибок та пліснява на огороджувальних та внутрішніх конструкціях будівлі. Результатом може бути:

  • алергія у співробітників;
  • руйнування стін та стелі;
  • стійкий неприємний запах.

Цю проблему, а також профілактику вірусних інфекцій допоможе вирішити приміщень дезінфекція. Після усунення грибка та цвілі та у разі виявлення стійких неприємних запахів треба провести дезодорацію.

Подбайте про своє здоров'я та здоров'я своїх колег! У цьому допоможе дезінфекція офісу, яку спеціалісти компанії СЕС-Інспекція зможуть провести у вихідні чи святкові дні, щоб не порушувати робочого процесу. Після закінчення обробки проводиться дезодорація приміщення, яка усуває всі стійкі неприємні запахи.

Дератизація – боротьба з гризунами

Щури та миші здатні завдати серйозної шкоди вашому бізнесу, зіпсувавши значні обсяги продукції, що знаходиться на зберіганні. Вчасно проведена дератизація складу знищить гризунів і допоможе уникнути псування майна. Зверніться до компанії СЕС-Інспекція, щоб дератизація складу була проведена на високому професійному рівні. У боротьбі із гризунами наша команда використовує комплексний підхід. Він включає як хімічне знищення дрібних тварин, так і фізичний метод з використанням пасток різної конструкції. Після закінчення робіт ставиться дезбар'єр, що перешкоджає проникненню мишей та щурів на оброблену територію.

Компанії СЕС-Інспекція – універсальність та якість

Підприємство має величезний досвід роботи на різних об'єктах та унікальні навички боротьби з будь-якими видами паразитів. Наша організація не вимагає додаткової реклами, оскільки нас радять своїм друзям, знайомим, бізнес-партнерам. Ви можете замовити такі послуги як дезінфекція, дезодорація та дезінсекція приміщень для будь-якого типу об'єктів:

  1. Підприємства громадського харчування – кафе, ресторани, бари.
  2. Промислові підприємства – заводи, фабрики, ремонтні та виробничі майстерні.
  3. Складські приміщення – овочі та зерносховища, склади з продуктами харчування та будь-якою іншою продукцією.
  4. Торгівельні майданчики – базари, магазини, торгові центри.
  5. Місця проживання – готелі, санаторії, будинки відпочинку.

Якщо у цьому списку не вказано тип вашого підприємства – не біда! Зателефонуйте нашому менеджеру та обговоріть з ним деталі виконання вашого замовлення. Пам'ятайте, що передбачено укладання договору будь-які види робіт. Крім того, ми із задоволенням виконуємо роботи і для населення.

Компанія СЕС-Інспекція виконує замовлення у місті Харків та Харківській області на відкритих територіях будь-якої площі.

img_divider

Чому з нами вигідно працювати?

Ми розуміємо, що жити зі шкідниками нестерпно і намагаємося зробити процес рятування від них максимально комфортним для своїх клієнтів. Мінімум нервів – максимум результату!

  Ніякого запаху та слідів після обробки
  Усі препарати безпечні для здоров'я людини та тварин
  Швидка обробка. Від 5 до 30 хвилин
  Працюємо у зручний для Вас час, 24/7 без вихідних
  Виїзд майстра в межах міста безкоштовний

Наша компанія надає гарантію для будь-яких типів приміщень та комах на 6 місяців. Повторне оброблення 50% від первісної вартості, за умови дотримання інструкцій, залишених майстром.
Генератор холодного туману - сучасний інструмент, що дозволяє якісно обробити важкодоступні місця.
У нас за плечима досвід, що дозволяє підібрати найкращі препарати для кожної окремої ситуації.
Втомилися від боротьби зі шкідниками?