Послуги дезінфекції та дезинсекції в Харкові

Для того, щоб знищення вошей було успішним, необхідно проводити дезінсекцію всього будинку. У цьому завжди готова допомогти компанія «СЕС-ІНСПЕКЦІЯ».

Воші: види та небезпека для людини

Вшею можна розділити на два види: головні та платтяні. Перші мешкають у волоссі людини і можуть «переміщатися» на брови та вії, а другі мешкають у речах та постільній білизні, відкладають там свої яйця. Живляться ці комахи кров'ю людини. Боротися з вошаминеобхідно якнайшвидше, адже вони переносять такі хвороби як тиф, окопну лихоманку та безліч інших інфекцій.

Позбавлятися вошей у житлі необхідно відразу, як тільки вони були помічені. Не варто забувати, що як платтяні, так і головні воші відмінно переміщаються по підлозі та іншим поверхням.

Уничтожение вшей холодным туманом

Вивести вошей самостійно важко, але все ж таки можна. Хоча в такому разі існує велика ймовірність того, що вони знову повернуться. Знищення вошей така ж серйозна та відповідальна процедура, як і травлення клопів та інших домашніх паразитів. Буде краще, якщо ви довірите цю справу професіоналам компанії «СЕС-ІНСПЕКЦІЯ».

Знищення вошей: професійна обробка

Наші дезінсектори допоможуть вам травити вошей, заощадивши при цьому масу часу та грошей. Боротися з вошами необхідно за допомогою найновішого обладнання та імпортних високоякісних препаратів, які застосовує СЕС-ІНСПЕКЦІЯ. Використовуваний нами генератор «холодного» туману дозволяє інсектициду проникати в важкодоступні місця житла, тим самим забезпечуючи знищення 100% паразитів.

Після нашої дезінсекції вам більше не доведеться боротися з вошами, достатньо проводити профілактичні заходи, такі як:

  1. Часте прибирання та прання.
  2. Дотримання особистої гігієни.
  3. Прогладжування речей гарячою праскою.

Вартість боротьби з вошами, як і знищення кліщів залежить від розмірів приміщення:

Приміщення Ціна, грн
Гуртожиток 1 кміната 550
Гуртожиток 2 кімнати 900
Однокімнатная квартира 700
Двокімнатная квартира 750
Трикімнатна квартира 800
Чотирьохкімнатна квартира 850

Переваги компанії «СЕС-ІНСПЕКЦІЯ»

Багаторічний досвід та інноваційні технології дозволяють нашим фахівцям швидко досягти якісного результату. До того ж, ми забезпечуємо:

  • роботу в квартирах зі стелями понад 3 метри;
  • термінову обробку;
  • безкоштовний виїзд майстра по Харкові ;< /span>
  • повну анонімність наших клієнтів;
  • обробку сильно захаращених приміщень.

Зателефонуйте або замовте зворотний дзвінок на нашому сайті, і ми врятуємо ваше житло від «гостей», що затрималися. Майстри «СЕС-ІНСПЕКЦІЇ» готові виїхати на місце у будь-який день тижня. Працюємо по всій Харківській області.

Втомилися від боротьби зі шкідниками?
Звертайтесь за допомогою до професіоналів!