Послуги дезінфекції та дезинсекції в Харкові

Знищення клопів у Харкові

Боротьба з клопами сьогодні займає одну з лідируючих позицій серед різних заходів дезінсекції приміщень. Компанія «СЕС-ІНСПЕКЦІЯ» допоможе забути про таку проблему як клопи раз і назавжди. Знищення клопів – наша профільна послуга, яка надзвичайно потрібна у Харкові та Харківській області.

Ми розуміємо, що з цією проблемою ви зіткнулися вперше, і складно зорієнтуватися, що зараз робити. Більшість наших клієнтів навіть уявити не могли, що знайдуть у себе вдома таких шкідників, як клопи. Наші менеджери допоможуть прийняти рішення щодо подальшого плану дій та направлять до Вас майстра для швидкого усунення проблеми, а також підкажуть що робити після обробки.

Знижка поширюється на всіх клієнтів, які раніше користувалися послугами будь-якої іншої служби дезінсекції і мають при собі будь-які папери, що підтверджують це. Щоб скористатися знижкою, достатньо просто показати майстру гарантійний талон, договір або будь-який інший документ. Увага! Майстер не забирає надані документи, вони залишаться у вас!

Як виглядають клопи

Клопи мають досить цікавий зовнішній вигляд, оскільки їхній вигляд постійно змінюється залежно від різних факторів: від життєвого етапу та міри ситості. Нерідко люди, які виявили у себе в квартирі цих паразитів, плутають їх з тарганами, вошами чи кліщами. Достатньо знати кілька речей про цих комах, і тоді не виникне жодних непорозумінь. На сьогоднішній день існує велика кількість видів клопів, яких поєднує ряд характерних ознак: наявність крил, чітко вираженого візерунка на черевці, а також сегментоване незграбне тіло, заховане під крилами. Але в немаленькому загоні напівжорсткокрилих саме постільні клопи є винятком, оскільки вони не мають ні крил, ні малюнка, а тіло, навпаки, має округлу форму і чітку структуру сегментів. Також домашнім клопам характерна наявність пари очей, розташованих з боків голови, трьох пар лапок, довгих вусиків і хоботка, за допомогою якого комаха і живиться кров’ю.

Небезпека клопів для людини

Постільні клопи або, як їх ще називають “білизняні”, є безкрилими комахами, які ховаються в одязі, меблях, щілинах. Ночами ці паразити виходять полювання і роблять кілька укусів. Людина може не відчути цього, адже неприємна сверблячка з’являється тільки через якийсь час. Клопи в квартирі можуть з’явитися через антисанітарні умови, а також можуть бути занесені ззовні. Виявити цих комах у своєму будинку ви можете і після покупки меблів, які вже були заражені.

Укуси постільних клопів можуть викликати у людини:

 • роздратування та сильний свербіж шкіри;
 • нервовість і недосипання;
 • зниження працездатності;
 • алергічну реакцію.

Розчісуючи укуси, можна спровокувати розвиток гнійників. Незважаючи на те, що ці паразити не переносять смертельно небезпечні для людини захворювання, їх не варто ігнорувати. Самостійно провести знищення клопів дуже важко. Найкращим рішенням буде звернутися до фахівців, наша служба боротьби з клопами в найкоротші терміни впорається із проблемою.

Скільки коштує дезінсекція клопів

Вартість послуг залежить від розмірів приміщення, що обробляється, а також від покоління використовуваних препаратів. Препарати останнього покоління дозволяють проводити обробку від клопів без запаху. Для Вашої зручності ми пропонуємо кілька тарифів, виберіть той, який підійде саме Вам!
Що ви отримуєте? Приміщення Вартість
безпечно для дітей та тварин Гуртожиток 1 кімната 400 грн
ніяких слідів на меблях Гуртожиток 2 кімнати 600 грн
обробка за 20 хвилин Однокімнатна квартира 450 грн
гарантія 3 місяці Двокімнатна квартира 500 грн
Трикімнатна квартира 550 грн
Кімната до 25 м2 400 грн
Приватний будинок за домовленістю
Що ви отримуєте? Приміщення Вартість
безпечно для дітей та тварин Гуртожиток 1 кімната 600 грн
ніяких слідів на меблях Гуртожиток 2 кімнати 1000 грн
обробка за 20 хвилин Однокімнатна квартира 650 грн
гарантія 6 місяців Двокімнатна квартира 700 грн
обробка без запаху Трикімнатна квартира 750 грн
Кімната до 25 м2 600 грн
Приватний будинок за домовленістю
Що ви отримуєте? Приміщення Вартість
безпечно для дітей та тварин Гуртожиток 1 кімната 900 грн
ніяких слідів на меблях Гуртожиток 2 кімнати 1600 грн
обробка за 20 хвилин Однокімнатна квартира 1000 грн
обробка без запаху Двокімнатна квартира 1100 грн
гарантія 12 місяців Трикімнатна квартира 1200 грн
можна повернутися через 4 години Кімната до 25 м2 900 грн
дезбар'єр Приватний будинок за домовленістю
Замовте послуги дезінсектора у нас, і наша служба боротьби з клопами виїде на місце будь-якого дня тижня. Ми працюємо не лише у межах міста, а й у Харківській області. Також ми пропонуємо провести знищення мурах та інших небажаних сусідів у вашому будинку. У літні місяці популярна обробка від комарів квартири чи відкритих просторів.

Замовляйте комплексну обробку від клопів та користуйтеся всіма перевагами комфортної обробки, у тому числі дезбар'єром. Завдяки дезбар'єру Ви захистите себе від шкідників не лише "тут і зараз", але й у майбутньому. Засіб діє до 6 місяців і запобігає повторній появі клопів у будинку. Все абсолютно безпечне для людини та не має запаху. Щоб замовити дезінфекцію квартири зателефонуйте (096) 046 52 80 та (099) 368 26 66 або заповніть форму на сайті. Служба дезінсекції у Харкові СЕС-Інспекція швидко проведе знищення клопів без запаху.

Як зрозуміти, що в будинку є клопи?

Як тільки ви помітили укуси на шкірі, перевірте матрац на наявність комах, диван, подушки, загляньте у кожний кут меблів та інших предметів інтер'єру. Ви можете помітити червоні або коричневі мазки крові, плями та блідого кольору фекальні плями на простирадлах, матраці та наволочки. Це одна з видимих ознак.Найчастіше гніздо клопів можна знайти в матраці спального місця. Це може бути як диван так і ліжко. Комахи вважають за краще бути якомога ближче до людини, але при цьому, щоб їх не турбували.


Клопи люблять влаштовувати гнізда під килимами та щільними поверхнями. Якщо є підозри, що у вас завелися клопи, подивіться чи немає під килимами комах. Також перевірте пуфи і крісла на місцях стиків.


Ще одне місце, де можна знайти гнізда клопів, це щілини в підлозі. Найкраще оглянути найбільш важкодоступні місця, на відкритому просторі клопи рідко мешкають. Плінтуси також потрібне місце для пошуку комах, в першу чергу огляньте місця, які ближче до ліжка/дивану.

Сліди присутності клопів на людині

Перші ознаки появи паразитів – наявність укусів. Адже єдиним продуктом харчування для клопа є кров людини. Щоб отримати її у достатній кількості, кровопивці нападають саме у нічний час доби.

Сліди від укусів можуть з'явитися на будь-якій частині тіла, але найчастіше комахи залишають сліди на ділянках із найменш товстою шкірою – у ліктьових згинах, на шиї, сідницях, руках. Характерна ознака, що говорить про те, що людину вкусила саме клоп, а не комар, це доріжка укусів. Клопу для насичення потрібно до 7 мл крові, він харчується капілярною кров'ю, тобто після одного проколу шкіри йому може не вистачити їжі, отже, він робить наступний укус.

Самі укуси клопів можуть не турбувати людину. Дратівливим є свербіж, який з'являється на місці укусу. У деяких людей виявляються дуже сильні алергічні реакції. Самі сліди від укусів – це червоні плями з крапкою у середині. Місця укусів можуть трохи опухати.

Стадії обробки + технологія

Знищення клопів та інших комах-шкідників холодним туманом на сьогоднішній день найефективніший спосіб позбутися небажаних гостей у квартирі, будинку, офісі чи будь-якому іншому приміщенні. Технологія полягає у наступному: ультразвуковий генератор подрібнює рідину рівня мікроскопічних крапель, які видуваються потужним концентрованим потоком повітря назовні. Розмір крапель створюваних генератором холодного туману становить від 0,02 до 0,5 мікрон, що дозволяє препарату проникнути у всі важкодоступні місця.

Обробка від клопів відбувається в кілька етапів:

 1. Підготовка. З кімнати варто прибрати всі продукти харчування, засоби особистої гігієни, відкрити підхід до всіх важкодоступних місць у приміщенні.
 2. Безпосередньо дезінсекція, яку проводить служба боротьби з клопами.
 3. Провітрювання. Через кілька годин після обробки приміщення від постільних клопів необхідно відкрити всі вікна та двері, зробити протяг.

Що необхідно зробити перед обробкою?

У всіх хто зіткнувся з проблемою шкідників, чи то клопи, таргани чи миші виникають питання що робити перед приходом фахівця. Все не так страшно, потрібно зробити мінімальну підготовку.

 1. Приберіть відкриті продукти з доступних місць (цукерки у вазах, сіль або цукор на столах, чай та кава у відкритих упаковках, хлібобулочні вироби). Прибрати їх достатньо в холодильник, в чисті пакети, які можна зав'язати або заклеїти або в необроблювану кімнату.
 2. Приберіть предмети особистої гігієни: зубні щітки, бритви, мочалки. Прибрати їх слід так само, як і продукти харчування.
 3. Закрити щільно всі вікна, балкон, двері. Щоб уникнути вивітрювання препаратів.
 4. Розкласти або розібрати місця закладеності речами (всередині дивана, ліжка, кути кімнат). Дістати речі з пакетів, якщо такі є в кімнаті.
 5. Відсунути спальні місця від стін, матраци поставити вертикально. У разі дивана розкладіть його.
 6. Все інше залиште на своїх місцях, не перекладайте нічого і не виносите з квартири (кімнати). Можете "евакуювати" паразитів у безпечне місце.

Зберіть найнеобхідніше, щоб залишити приміщення на 2 години, складіть в новий пакет і чекайте на майстра для перевірки і початку роботи.

Як працює гарантія: детально про всі дрібниці.

Гарантія – важлива частина нашої роботи, і для того, щоб ви були впевнені в нашій надійності, ми надає повний пакет документів, до якого входить гарантійний талон, акт виконаних робіт і договір. Прочитайте цей невеликий шматочок тексту, щоб зрозуміти, як працює гарантія.

Гарантійна обробка коштує 40-60% від первісної вартості обробки, це вартість препаратів (інсектицидів), сюди не включені витрати на паливо та інструменти, оплата праці майстра, а значить компанія витрачає час і людські ресурси “марно” або ж на шкоду для себе. Є ще одна причина чому гарантійна обробка коштує грошей. Ми готові провести обробку на вимогу клієнта без розглядів, якщо Вам здалося, що десь пробіг тарган, ми обробимо приміщення як зазначено в талоні (не буде суден, доказів та суперечок – Вам потрібно просто зателефонувати менеджеру та не викидати гарантійний талон). На жаль такий підхід має невеликий мінус – при безкоштовній гарантії люди в 90% випадку хочуть повторити обробку, незалежно від результату. Для нас це суттєві витрати та негативна репутація, саме тому стягується 40-60% вартості, а не з метою заробити якомога більше.

Є також невелика хитрість для підвищення якості обробки. Кожен майстр має внутрішній рейтинг, що стимулює проводити обробки ефективніше, щоб не було “переробок” і, відповідно, отримувати більше замовлень з розподілу. Тому для них (майстрів) так важливо надавати послуги якісно. Чим більше у майстра хороших відгуків, тим більше він отримує роботи/винагороди і навпаки.

Ми постаралися відкрити розповісти про важливе і сподіваємося це розвіяло міф про бажання компаній нажитися на клієнтах. Ми завжди націлені на довгострокове співробітництво як із приватними, і з юридичними особами, т.к. маємо широкий спектр послуг і можемо допомогти у рятуванні від багатьох неприємностей. До того ж задоволений клієнт обов’язково порадить нас знайомим.

img_divider

Чому з нами вигідно працювати?

Ми розуміємо, що жити зі шкідниками нестерпно і намагаємося зробити процес позбавлення від них максимально комфортним для своїх клієнтів. Мінімум нервів – максимум результату!

  Ніякого запаху та слідів після обробки
 Всі препарати безпечні для здоров'я людини та тварин
  Швидка обробка. Від 10 до 30 хвилин
  Працюємо у зручний для Вас час, 24/7 без вихідних
 Виїзд майстра в межах міста безкоштовний

Втомилися від боротьби зі шкідниками?
Звертайтесь за допомогою до професіоналів!