Послуги дезінфекції та дезинсекції в Харкові

Знищення бліх у Харкові

Здійснити знищення бліх самостійно досить важко. Компанія «СЕС-Інспекція» завжди прийде на допомогу та позбавить ваше житло від бліх всього за пару годин.

Причини появи бліх у приміщеннях

З бліхами в приміщеннях часто стикаються власники не тільки заміських будинків, але і багатоповерхівок. Ці комахи приносять дискомфорт і можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю людини.

Існує безліч причин появи бліх у житлових приміщеннях. Джерелами зараження можуть бути:

 • велика кількість пилу, особливо після ремонту;
 • домашні тварини, які переносять цих паразитів на собі;
 • наявність підвалів у будівлі, з яких блохи проникають у квартири;
 • вентиляційні отвори;
 • антисанітарні умови в квартирі, за яких також може знадобитися знищення вошей і тарганів .

Уничтожение блох сухим туманом

Знищення бліх: дієві заходи

Фахівці нашої компанії допоможуть позбутися бліх у приміщенні в короткі терміни. Ми використовуємо  найновіше обладнання та технології, які не шкодять навколишньому середовищу та здоров'ю людини. Боротьба з бліхами проводиться з використанням якісних інсектицидів, які не псують меблі та шпалери, не залишають неприємного запаху.

При обробці від бліх наші дезінсектори використовують генератор холодної пари. У цьому випадку препарат проникає в кожен, навіть найважчий куточок приміщення. Це дозволяє не тільки знищити бліх, але й запобігти їх подальшому розмноженню.

Як гарантія наша компанія надає повний пакет документів, до якого входить гарантійний талон, акт виконаних робіт та договір. Бувають випадки, коли клієнти бажають провести повторну обробку - в цьому випадку вона коштуватиме всього 50% від первісної вартості. Замовте послуги дезінсектора у нас, і наша служба боротьби з тарганами виїде на місце у будь-який день тижня. Ми працюємо не лише в межах міста, а й у Харківській області.

Також ми пропонуємо своїм клієнтам знищення кліщів, мурах, комарів та гризунів.

Знижка поширюється на всіх клієнтів, які раніше користувалися послугами будь-якої іншої служби дезінсекції і мають при собі будь-які папери, що підтверджують це. Щоб скористатися знижкою, достатньо просто показати майстру гарантійний талон, договір або будь-який інший документ. Увага! Майстер не забирає надані документи, вони залишаться у вас!

Скільки коштує дезінсекція бліх

Вартість послуг залежить від розмірів приміщення, що обробляється, а також від покоління використовуваних препаратів. Препарати останнього покоління дозволяють проводити обробку від бліх без запаху. Для Вашої зручності ми пропонуємо кілька тарифів, виберіть той, який підійде саме Вам!
Що ви отримуєте? Приміщення Вартість
безпечно для дітей та тварин Гуртожиток 1 кімната 400 грн
ніяких слідів на меблях Гуртожиток 2 кімнати 600 грн
обробка за 20 хвилин Однокімнатна квартира 450 грн
гарантія 3 місяці Двокімнатна квартира 500 грн
Трикімнатна квартира 550 грн
Кімната до 25 м2 400 грн
Приватний будинок за домовленістю
Що ви отримуєте? Приміщення Вартість
безпечно для дітей та тварин Гуртожиток 1 кімната 600 грн
ніяких слідів на меблях Гуртожиток 2 кімнати 1000 грн
обробка за 20 хвилин Однокімнатна квартира 650 грн
гарантія 6 місяців Двокімнатна квартира 700 грн
обробка без запаху Трикімнатна квартира 750 грн
Кімната до 25 м2 600 грн
Приватний будинок за домовленістю
Що ви отримуєте? Приміщення Вартість
безпечно для дітей та тварин Гуртожиток 1 кімната 900 грн
ніяких слідів на меблях Гуртожиток 2 кімнати 1600 грн
обробка за 20 хвилин Однокімнатна квартира 1000 грн
обробка без запаху Двокімнатна квартира 1100 грн
гарантія 12 місяців Трикімнатна квартира 1200 грн
можна повернутися через 4 години Кімната до 25 м2 900 грн
дезбар'єр Приватний будинок за домовленістю
Замовте послуги дезінсектора у нас, і наша служба боротьби з блохами виїде на місце у будь-який день тижня. Ми працюємо не лише в межах міста, а й у Харківській області. Також ми пропонуємо провести знищення мурах та інших небажаних сусідів у вашому домі. У літні місяці популярна обробка від комарів квартири чи відкритих просторів.

Замовляйте комплексну обробку від бліх та користуйтеся всіма перевагами комфортної обробки, у тому числі дезбар'єром. Завдяки дезбар'єру Ви захистите себе від шкідників не лише "тут і зараз", але й у майбутньому. Засіб діє до 6 місяців і запобігає повторній появі бліх у будинку. Все абсолютно безпечне для людини та не має запаху. Щоб замовити дезінфекцію квартири зателефонуйте (096) 046 52 80 та (099) 368 26 66 або заповніть форму на сайті. Служба дезінсекції у Харкові СЕС-Інспекція швидко проведе знищення бліх без запаху.

Що необхідно зробити перед обробкою?

У всіх хто зіткнувся з проблемою шкідників, чи то клопи, таргани чи миші виникають питання що робити перед приходом фахівця. Все не так страшно, потрібно зробити мінімальну підготовку.

 1. Приберіть відкриті продукти з доступних місць (цукерки у вазах, сіль або цукор на столах, чай та кава у відкритих упаковках, хлібобулочні вироби). Прибрати їх достатньо в холодильник, в чисті пакети, які можна зав'язати або заклеїти або в необроблювану кімнату.
 2. Приберіть предмети особистої гігієни: зубні щітки, бритви, мочалки. Прибрати їх слід так само, як і продукти харчування.
 3. Закрити щільно всі вікна, балкон, двері. Щоб уникнути вивітрювання препаратів.
 4. Розкласти або розібрати місця закладеності речами (всередині дивана, ліжка, кути кімнат). Дістати речі з пакетів, якщо такі є в кімнаті.
 5. Відсунути спальні місця від стін, матраци поставити вертикально. У разі дивана розкладіть його.
 6. Все інше залиште на своїх місцях, не перекладайте нічого і не виносите з квартири (кімнати). Можете "евакуювати" паразитів у безпечне місце.

Зберіть найнеобхідніше, щоб залишити приміщення на 2 години, складіть в новий пакет і чекайте на майстра для перевірки і початку роботи.

Як працює гарантія: детально про всі дрібниці.

Гарантія — важлива частина нашої роботи, і для того, щоб ви були впевнені в нашій надійності, ми надає повний пакет документів, до якого входить гарантійний талон, акт виконаних робіт і договір. Прочитайте цей невеликий шматочок тексту, щоб зрозуміти, як працює гарантія.

Гарантійна обробка коштує 40-60% від первісної вартості обробки, це вартість препаратів (інсектицидів), сюди не включені витрати на паливо та інструменти, оплата праці майстра, а значить компанія витрачає час і людські ресурси «марно» або ж на шкоду для себе. Є ще одна причина чому гарантійна обробка коштує грошей. Ми готові провести обробку на вимогу клієнта без розгляду, якщо Вам здалося, що десь пробіг тарган, ми обробимо приміщення як зазначено в талоні (не буде суден, доказів та суперечок — Вам потрібно просто зателефонувати менеджеру та не викидати гарантійний талон). На жаль такий підхід має невеликий мінус — за безкоштовної гарантії люди в 90% випадку хочуть повторити обробку, незалежно від результату. Для нас це суттєві витрати та негативна репутація, саме тому стягується 40-60% вартості, а не з метою заробити якнайбільше.

Є також невелика хитрість для підвищення якості обробки. Кожен майстр має внутрішній рейтинг, що стимулює проводити обробки ефективніше, щоб не було «переробок» і, відповідно, отримувати більше замовлень з розподілу. Тому для них (майстрів) так важливо надавати послуги якісно. Чим більше у майстра хороших відгуків, тим більше він отримує роботи/винагороди і навпаки.

Ми постаралися відкрити розповісти про важливе і сподіваємося це розвіяло міф про бажання компаній нажитися на клієнтах. Ми завжди націлені на довгострокове співробітництво як із приватними, і з юридичними особами, т.к. маємо широкий спектр послуг і можемо допомогти у рятуванні від багатьох неприємностей. До того ж задоволений клієнт обов’язково порадить нас знайомим.

img_divider

Чому з нами вигідно працювати?

Ми розуміємо, що жити зі шкідниками нестерпно і намагаємося зробити процес позбавлення від них максимально комфортним для своїх клієнтів. Мінімум нервів – максимум результату!

  Ніякого запаху та слідів після обробки
 Всі препарати безпечні для здоров'я людини та тварин
  Швидка обробка. Від 10 до 30 хвилин
  Працюємо у зручний для Вас час, 24/7 без вихідних
 Виїзд майстра в межах міста безкоштовний

Втомилися від боротьби зі шкідниками?
Звертайтесь за допомогою до професіоналів!