Послуги дезінфекції та дезинсекції в Харкові

Знищення тарганів у Харкові

У повсякденному житті трапляється багато труднощів: протікання крана, ремонт, зіпсований диван або нашестя тарганів. Рано чи пізно кожна людина стикається з таким неприємним сусідством, як таргани, і це неминуча проблема багатоквартирних будинків, гуртожитків, закладів харчування чи навіть офісів. Проблема не нова і соромитися цього не варто, головне вжити заходів проти комах, щоби не довелося миритися з ними довгі роки.

Дієве знищення тарганів ведеться хімічними засобами, тому треба використовувати найкращі препарати для того, щоб вивести тарганів у квартирі назавжди. Результативно труїти тарганів у Харкові та Харківській області може служба зі знищення тарганів СЕС-Інспекція, яка проводить дезінсекцію у будь-якому районі міста.

Знижка поширюється на всіх клієнтів, які раніше користувалися послугами будь-якої іншої служби дезінсекції і мають при собі будь-які папери, що підтверджують це. Щоб скористатися знижкою, достатньо просто показати майстру гарантійний талон, договір або будь-який інший документ. Увага! Майстер не забирає надані документи, вони залишаться у вас!

Як виглядають таргани

Санітарна служба часто стикається з тарганами та іншими комахами, адже дезінсекція входить до їх обов’язків. Звичайна ж людина не завжди готова зустріти вусана у себе в квартирі, а іноді й не впізнає в якомусь жучку таргана. Докладніше розглянемо найпоширеніші види цих комах та його відмінності.

Велика ймовірність, що Ви зіткнулися з рудим тарганом, вони з’являються в квартирі частіше за інші види. Рудого таргана ще називають прусаком. Часто вважають, що це домашні комахи через те, що вони постійно з’являються поруч із людиною. Вони проникають у квартиру через вентиляцію, каналізаційні ходи, вікна та двері, а іноді приїжджають у посилках та дорожніх сумках.

Особи мають темно-коричневе забарвлення, довгасте тільце (до 1,5 см), вусики і 3 пари лапок. Рудий тарган має крила, але він рідко використовує їх за призначенням. Найчастіше, вусані живуть на кухні, адже так вони ближчі до джерела їжі та води. Вони ховаються в темних затишних місцях і виходять на полювання вночі. Знищити цих шкідників самостійно не так просто. Вони звикають до деяких отрут і дуже швидко розмножуються. До того ж у будинку має бути ідеальна чистота, щоб тарганам було не комфортно. Навіть після повного зачищення приміщення від комах необхідно дотримуватись граничної чистоти, щоб не допустити повторного поширення.

Чим небезпечні таргани

Здавалося, ми знаємо все про тарганів і готові їх масово знищувати, але чи є на те причини? Справа в тому, що таргани на своїх лапках переносять хвороботворні бактерії, псують їжу та заражають її. З такими сусідами у вашій оселі буде повна антисанітарія, оскільки це збільшує ризик зараження інфекційними захворюваннями. Тому найбільша небезпека з боку тарганів – їхня роль переносника. Вони можуть заразити людину гепатитом, туберкульозом, дифтерією, черевним тифом, сальмонельозом та іншими небезпечними інфекціями. Не скасовуються і алергічні процеси, які починаються в організмі у відповідь на контакт із цією комахою. Також таргани можуть уночі заповзати у вуха чи ніс, а це не лише неприємне відчуття, а й загроза хірургічного втручання.

Скільки коштує дезінсекція тарганів

Вартість послуг залежить від розмірів приміщення, що обробляється, а також від покоління використовуваних препаратів. Препарати останнього покоління дозволяють проводити обробку від тарганів без запаху. Для Вашої зручності ми пропонуємо декілька тарифів, у тому числі новий – "Гелева обробка". При обробці приміщення гелем Вам не потрібно йти з квартири/офісу, готувати приміщення або проводити прибирання після - цей спосіб відмінно підійде тим, кому важливо використовувати приміщення відразу ж після обробки. Телефонуйте нам і ми допоможемо підібрати варіант, який підійде саме Вам!
Що ви отримуєте? Приміщення Вартість
безпечно для дітей та тварин Гуртожиток 1 кімната 400 грн
ніяких слідів на меблях Гуртожиток 2 кімнати 600 грн
обробка за 20 хвилин Однокімнатна квартира 450 грн
гарантія 3 місяці Двокімнатна квартира 500 грн
Трикімнатна квартира 550 грн
Кімната до 25 м2 400 грн
Приватний будинок за домовленістю
Що ви отримуєте? Приміщення Вартість
безпечно для дітей та тварин Гуртожиток 1 кімната 600 грн
ніяких слідів на меблях Гуртожиток 2 кімнати 1000 грн
обробка за 20 хвилин Однокімнатна квартира 650 грн
гарантія 6 місяців Двокімнатна квартира 700 грн
обробка без запаху Трикімнатна квартира 750 грн
Кімната до 25 м2 600 грн
Приватний будинок за домовленістю
Що ви отримуєте? Приміщення Вартість
безпечно для дітей та тварин Гуртожиток 1 кімната 900 грн
ніяких слідів на меблях Гуртожиток 2 кімнати 1600 грн
обробка за 20 хвилин Однокімнатна квартира 1000 грн
обробка без запаху/td> Двокімнатна квартира 1100 грн
гарантія 12 місяців Трикімнатна квартира 1200 грн
можна повернутися через 4 години Кімната до 25 м2 900 грн
дезбар'єр Приватний будинок за домовленістю
Що ви отримуєте? Приміщення Вартість
безпечно для дітей та тварин Гуртожиток 1 кімната 1200 грн
ніяких слідів на меблях Гуртожиток 2 кімнати 1800 грн
обробка за 20 хвилин Однокімнатна квартира 1400 грн
обробка без запаху Двокімнатна квартира 1500 грн
гарантія 12 місяців Трикімнатна квартира 1600 грн
не треба лишати приміщення Кімната до 25 м2 1200 грн
не потрібна підготовка і прибирання Приватний будинок за домовленістю
Замовте послуги дезінсектора у нас, і наша служба боротьби з тарганами виїде на місце у будь-який день тижня. Ми працюємо не лише в межах міста, а й у Харківській області. Також ми пропонуємо провести знищення мурах та інших небажаних сусідів у вашому домі. У літні місяці популярна обробка від комарів квартири або відкритих просторів.

Замовляйте комплексну обробку від тарганів та користуйтеся всіма перевагами комфортної обробки, у тому числі дезбар'єром. Завдяки дезбар'єру Ви захистите себе від шкідників не лише "тут і зараз", але й у майбутньому. Засіб діє до 6 місяців і запобігає повторній появі тарганів у будинку. Все абсолютно безпечне для людини та не має запаху. Щоб замовити дезінфекцію квартири зателефонуйте (096) 046 52 80 та (099) 368 26 66 або заповніть форму на сайті. Служба дезінсекції у Харкові СЕС-Інспекція швидко проведе знищення тарганів без запаху.

Стадії обробки + технологія

Знищення тарганів та інших комах-шкідників холодним туманом на сьогоднішній день найефективніший спосіб позбутися небажаних гостей у квартирі, будинку, офісі чи будь-якому іншому приміщенні. Технологія полягає у наступному: ультразвуковий генератор подрібнює рідину рівня мікроскопічних крапель, які видуваються потужним концентрованим потоком повітря назовні. Розмір крапель створюваних генератором холодного туману становить від 0,02 до 0,5 мікрон, що дозволяє препарату проникнути у всі важкодоступні місця.

Як відбувається дезінсекція тарганів

Обробка приміщення від тарганів проходить у кілька етапів:

 1. Підготовка приміщення. Необхідно відсунути щільні меблі і сховати продукти харчування, а також засоби особистої гігієни. Підготовка приміщення залишається за клієнтом, але наші менеджери допоможуть у разі виникнення запитань.
 2. Підбір препаратів для кожного конкретного випадку.
 3. Проведення безпосередньо обробки. Цей етап займає трохи більше 15-20 хвилин. Після завершення обробки майстер видасть гарантійний талон та інструкцію.
 4. Приміщення залишається закритим на кілька годин (4-6 годин).
 5. Провітрювання після обробки. Провітрювати слід близько 2 годин.

Що необхідно зробити перед обробкою?

У всіх хто зіткнувся з проблемою шкідників, чи то клопи, таргани чи миші виникають питання що робити перед приходом фахівця. Все не так страшно, потрібно зробити мінімальну підготовку.

 1. Приберіть відкриті продукти з доступних місць (цукерки у вазах, сіль або цукор на столах, чай та кава у відкритих упаковках, хлібобулочні вироби). Прибрати їх достатньо в холодильник, в чисті пакети, які можна зав’язати або заклеїти або в необроблювану кімнату.
 2. Приберіть предмети особистої гігієни: зубні щітки, бритви, мочалки. Прибрати їх слід так само, як і продукти харчування.
 3. Закрити щільно всі вікна, балкон, двері. Щоб уникнути вивітрювання препаратів.
 4. Розкласти або розібрати місця закладеності речами (всередині дивана, ліжка, кути кімнат). Дістати речі з пакетів, якщо такі є в кімнаті.
 5. Відсунути спальні місця від стін, матраци поставити вертикально. У разі дивана розкладіть його.
 6. Все інше залиште на своїх місцях, не перекладайте нічого і не виносите з квартири (кімнати). Можете “евакуювати” паразитів у безпечне місце.

Зберіть найнеобхідніше, щоб залишити приміщення на 2 години, складіть в новий пакет і чекайте на майстра для перевірки і початку роботи.

Боротьба з тарганами своїми силами

Як позбутися тарганів швидко і назавжди, та ще й за допомогою дешевих народних засобів? Це питання ставить собі кожен, хто зіткнувся з проблемою появи цих комах у себе вдома.

Відомо, що таргани гинуть від борної кислоти. Її можна просто розсипати біля щілин, але ефективніше зробити катишки з борошна, яйця та кислоти та розкласти по всій квартирі. Безперечно, ефект буде, але не відразу. Комахи почнуть поступово зникати, але добитися цим методом повного знищення популяції дуже складно.

Можна використовувати той факт, що таргани негативно ставляться до різких запахів. І тоді в хід може піти нашатирний спирт, скипидар чи гас. Ними обробляються всі доступні поверхні, також можна залишати в кутах ємності з цими рідинами. Також можна порадити влаштовувати всілякі пастки з липкою стрічкою або залишати для комах напувалки з отрутою, при цьому перекриваючи доступ до звичайної води.

З пошуком тарганів, як правило, проблем не виникає. Якщо ви побачили одного готуйтеся з’ясувати, що десь поблизу розмістилися його друзі. Для того щоб переконатися, чи є у вас таргани, перевірте найбільш придатні місця для життя тарганів. Найчастіше комахи живуть ближче до води та їжі, а саме на кухні. Стики плінтуса, дверна рама, закриті ящики, тильна сторона холодильника, мікрохвильова піч і мультиварка, відро для сміття або вентиляція – будь-яке з цих місць відмінно підійде для тарганів.

рисунок где травить тараканов

Мінус народних засобів — це відстрочений ефект, адже іноді йдуть місяці і роки на те, щоб повністю позбавитися тарганів. Крім того, немає жодної впевненості, що паразити не повернуться незабаром до вашої оселі. Якщо тривалий час не виходить вивести шкідливих комах самостійно, настає час звернутися до спеціалізованої служби. Досвідчені працівники точно знають, як швидко позбавитися тарганів і назавжди забути про цю проблему.

Існує ряд незаперечних переваг професійної обробки:

 1. Працівники служб дезінфекції добре знайомі з усіма особливостями тарганів, вивчили їх звички та спосіб життя. Тому їм набагато легше впоратися з цими комахами та запобігти їх повторній появі.
 2. Фахівці застосовують лише сильні засоби, яких немає у відкритому доступі. Ці сертифіковані інсектициди мають ефект 100%.
 3. Служба дезінфекції ніколи не зашкодить ваше майно неякісним препаратом, а ви не поїдете до лікаря з’ясовувати, чому першить горло чи звідки почервоніння. Таке може статися, якщо взяти з рук неперевірені засоби або неакуратно провести обробку своїми силами.

Як працює гарантія: детально про всі дрібниці.

Гарантія — важлива частина нашої роботи, і для того, щоб ви були впевнені в нашій надійності, ми надає повний пакет документів, до якого входить гарантійний талон, акт виконаних робіт і договір. Прочитайте цей невеликий шматочок тексту, щоб зрозуміти, як працює гарантія.

Гарантійна обробка коштує 40-60% від первісної вартості обробки, це вартість препаратів (інсектицидів), сюди не включені витрати на паливо та інструменти, оплата праці майстра, а значить компанія витрачає час і людські ресурси «марно» або ж на шкоду для себе. Є ще одна причина чому гарантійна обробка коштує грошей. Ми готові провести обробку на вимогу клієнта без розгляду, якщо Вам здалося, що десь пробіг тарган, ми обробимо приміщення як зазначено в талоні (не буде суден, доказів та суперечок — Вам потрібно просто зателефонувати менеджеру та не викидати гарантійний талон). На жаль такий підхід має невеликий мінус — за безкоштовної гарантії люди в 90% випадку хочуть повторити обробку, незалежно від результату. Для нас це суттєві витрати та негативна репутація, саме тому стягується 40-60% вартості, а не з метою заробити якнайбільше.

Є також невелика хитрість для підвищення якості обробки. Кожен майстр має внутрішній рейтинг, що стимулює проводити обробки ефективніше, щоб не було «переробок» і, відповідно, отримувати більше замовлень з розподілу. Тому для них (майстрів) так важливо надавати послуги якісно. Чим більше у майстра хороших відгуків, тим більше він отримує роботи/винагороди і навпаки.

Ми постаралися відкрити розповісти про важливе і сподіваємося це розвіяло міф про бажання компаній нажитися на клієнтах. Ми завжди націлені на довгострокове співробітництво як із приватними, і з юридичними особами, т.к. маємо широкий спектр послуг і можемо допомогти у рятуванні від багатьох неприємностей. До того ж задоволений клієнт обов’язково порадить нас знайомим.

img_divider

Чому з нами вигідно працювати?

Ми розуміємо, що жити зі шкідниками нестерпно і намагаємося зробити процес позбавлення від них максимально комфортним для своїх клієнтів. Мінімум нервів – максимум результату!

  Ніякого запаху та слідів після обробки
 Всі препарати безпечні для здоров'я людини та тварин
  Швидка обробка. Від 10 до 30 хвилин
  Працюємо у зручний для Вас час, 24/7 без вихідних
 Виїзд майстра в межах міста безкоштовний

Втомилися від боротьби зі шкідниками?
Звертайтесь за допомогою до професіоналів!