Послуги дезінфекції та дезинсекції в Харкові

Знищення павуків у будинку можна провести самостійно кількома способами, але вони будуть малоефективні. Фахівці компанії «СЕС-ІНСПЕКЦІЯ» допоможуть надовго позбутися цих комах, які оселилися у вашому житлі.

Причини появи павуків

Досить часто павуки зустрічаються не тільки у природному середовищі, а й у наших будинках. Ці комахи стають для багатьох серйозною проблемою.

Облюбувати ваш будинок павуки можуть тому, що їх влаштовують умови та кількість їжі. Харчуються вони, як відомо, мухами, комарами та тарганами. Якщо ж у будинку більше кількість цих шкідників, то можна не сумніватися в тому, що скоро з'являться і павукоподібні. Саме тому для профілактики появи павуків важливо також проводити боротьбу з тарганами та іншими паразитами.

Проникнути в будинок павуки можуть через:

 • щілини в підлозі, вікнах, дверях;
 • вентиляційні отвори;
 • при провітрюванні приміщення;
 • димоходи.

Також людина може занести їх у будинок на своєму одязі, а собака, з якої ви прогулюєтеся – на шерсті.

Уничтожение пауков сухим туманом

Знищення павуків: методи боротьби

Боротьба з павуками – важлива процедура, якщо вони з'явилися. Ви можете спробувати вивести павуків самостійно за допомогою пилососу та народних засобів. Але подібні заходи далеко не завжди дають необхідний результат. Найкраще звернутися до професійних дезінсекторів, які проведуть обробку від павуків якісно та швидко. Для знищення павуків наші фахівці застосовують новітню технологію «холодного туману», яка забезпечує проникнення діючого засобу навіть у важкодоступні місця приміщення. Ця ж технологія використовується нашою командою і при знищення слимаків, а також інших шкідників та паразитів.

Переваги компанії «СЕС-ІНСПЕКЦІЯ»

Звернувшись до наших досвідчених фахівців, ви зможете швидко та надійно позбутися клопів, павуків, тарганів, комарів та інших шкідників. У процесі роботи ми забезпечуємо:

 1. Повну безпеку використовуваних засобів.
 2. Анонімність наших клієнтів.
 3. Безкоштовну доставку обладнання та виїзд майстра у місті Харків.
 4. Вкрай лояльні ціни на обробку.
 5. Швидке проведення дезінсекції.
 6. Гарантію на півроку (у разі повторної обробки – знижка 50%).
 7. Встановлення дезбар'єру від проникнення у ваше житло паразитів від сусідів всього за 1 гривню.

Боїтеся павуків? Вони жахають вас? Не терпіть присутність у вашому будинку цих комах! Зверніться до професіоналів компанії «СЕС-ІНСПЕКЦІЯ» в Харківській області, і дезінсектор виїде до вас на допомогу у будь-який день тижня у зручний для вас час.

Втомилися від боротьби зі шкідниками?
Звертайтесь за допомогою до професіоналів!