Послуги дезінфекції та дезинсекції в Харкові

Позбутися мурах швидко та якісно допоможуть фахівці компанії «СЕС-ІНСПЕКЦІЯ». Ми пропонуємо своїм клієнтам дезінсекцію приміщень від будь-яких шкідливих комах.

Міф про безпеку мурах

Мурахи, боротьбі з якими не всі приділяють належну увагу, не такі безпечні, як може здатися на перший погляд. Дрібні, так звані домашні мурахи, звичайно, не можуть нашкодити людині або вкусити її. А ось мурахи, які були занесені до приміщення з вулиці, становлять певну небезпеку. Крім того, що вони можуть кусати, на своїх лапках переносять різні хвороботворні організми. До того ж, і домашні, і вуличні мурахи можуть псувати харчові продукти, а також організовувати місця зберігання різного сміття зі своїх гнізд. Саме тому важливо провести знищення мурах якнайшвидше.

Знищення мурах: етапи обробки

Для того, щоб позбавитися мурах необхідно провести обробку приміщення за допомогою спеціальних засобів та обладнання. Генератор холодного туману, який використовують фахівці підприємства «СЕС-ІНСПЕКЦІЯ» – ідеальний варіант. Завдяки тому, що він виготовляє найдрібніші краплі, інсектицид проникає навіть у найменші і важкодоступні щілини приміщення. Такий підхід дозволяє позбутися мурах і запобігти їх подальшому розмноженню, тому що під час дезінсекції будуть знищені і відкладені ними яйця.

Дезинсектор проводит уничтожение муравьев

Також, як і знищення клопів та інших паразитів у квартирі, боротьба з мурахами проходить у такому порядку:

  1. Підготовка. У приміщенні необхідно прибрати всі харчові продукти, засоби особистої гігієни та забезпечити вільний доступ до всіх кутів.
  2. Обробка, що займає 30-60 хвилин залежно від розмірів кімнати.
  3. Провітрювання приміщення та вологе прибирання поверхонь, що контактують з харчовими продуктами.

Вартість обробки від мурах розраховується, виходячи із розміру приміщення.

Приміщення Ціна, грн
Гуртожиток 1 кімната 500
Гуртожиток 2 кімнати 750
Однокімнатна квартира 600
Двокімнатна квартира 650
Трикімнатна квартира 700
Чотирьохкімнатна квартира 750

Також наші спеціалісти готові провести знищення мух у квартирі або в приватному будинку та роботи по знищенню ос на садовій ділянці.

Переваги роботи компанії «СЕС-ІНСПЕКЦІЯ»

Дезінсектори компанії здійснюють знищення мурах у квартирі лише високоякісними та абсолютно безпечними для людей засобами. До того ж ми пропонуємо:

  • безкоштовний виїзд майстра в Харкові;
  • препарати, які не псують шпалери та меблі;
  • індивідуальний підбір інсектицидів для кожного випадку.

Зателефонуйте нам будь-коли з 9.00 до 21.00 або оформіть заявку на нашому сайті. Дезінсектори «СЕС-ІНСПЕКЦІЯ» готові до своєї роботи у будь-який день тижня не лише в межах міста, а й у Харківській області.

Втомилися від боротьби зі шкідниками?
Звертайтесь за допомогою до професіоналів!