Послуги дезінфекції та дезинсекції в Харкові

Компанія «СЕС-ІНСПЕКЦІЯ» – вірний помічник у боротьбі з домашніми шкідниками та паразитами. По Харкову та Харківській області ми зможемо вивести мишей, пацюків, здійснити усунення грибка, мікробів, а також проведемо знищення мокриць та молі.

Мокриці: види та умови проживання

Мокриця - це далекий родич ракоподібних тварин. Має овальну форму невеликого розміру (до 15-20 мм) тіло, яке розділене на частини. На кожній частині розташована пара ніжок. Зазвичай колір тільця – чорний чи темно-коричневий.
Проживати цей рак може і на суші, але в місцях з підвищеною вологістю (найчастіше в квартирі - це ванна кімната, туалет або кухня). Мокриці мають зябра, але можуть дихати не лише у воді. Найправильніший захист від мокриць – це не допускати підвищеної вогкості у вашому житловому приміщенні.

Уничтожение мокриц СЭС-Инспекция

У житлі можна зустріти лише два види мокриць:

  1. Мокриця звичайна – завжди має темне забарвлення та піднесений панцир. Проживає такий вид найчастіше у сирих підвалах та льохах. Під час навислої над ними загрози можуть скочуватися в маленьку кульку.
  2. Мокриця шорстка – має рудий колір панцира, швидко пересувається, але не може згортатися в кульку під час небезпеки.

Небезпека для людини

Існує думка, що окрім свого непривабливого вигляду, мокриці нічим не загрожують комфортному проживанню людини. Але це помилково і боротьба з мокрицею є обов'язковою у разі їх появи. Перед появою в будинку, мокриці мешкають у каналізації, підвалах, звідки можуть переносити різні інфекційні хвороби. Також вони можуть бути переносниками спор цвілі. Звичайно, вже сам зовнішній вигляд змушує боротися з цими організмами, адже це не прийнятний, огидний елемент вашого житла. Якісна обробка від мокриць проводиться за допомогою генератора холодного туману і потребує лише професійного підходу.

Приміщення Ціна, грн
Гуртожиток 1 кімната 550
Гуртожиток 2 кімнати 900
Однокімнатна квартира 600
Двокімнатна квартира 650
Трикімнатна квартира 700
Чотирикімнатна квартира 750

Перед замовленням послуги уточніть вартість роботи нашого менеджера.

Знищення мокриць – це «СЕС-ІНСПЕКЦІЯ»

Наша компанія є безумовним лідером на ринку послуг, оскільки:

  • застосовуємо сучасний метод холодного туману;
  • спеціаліст виїжджає на замовлення містом безкоштовно;
  • багаторічний досвід, якісні та надійні препарати;
  • ви можете замовити послугу в будь-який зручний час, навіть уночі;
  • ми збережемо у повній таємниці ваше замовлення – ваші сусіди про нього не дізнаються.

Якщо виникла потреба позбавитися від мокриць та інших організмів, телефонуйте в компанію «СЕС-ІНСПЕКЦІЯ» та отримайте кваліфіковану допомогу!

Втомилися від боротьби зі шкідниками?
Звертайтесь за допомогою до професіоналів!