Послуги дезінфекції та дезинсекції в Харкові

Компанія «СЕС-ІНСПЕКЦІЯ» оперативно та якісно проведе знищення короїду в межах міста Харкова та Харківської області. Також наші спеціалісти зможуть вивести мишей, ведуть боротьбу с пацюками, проводять знищення мікробів, плісняви, мокриць та інших організмів, які перешкоджають комфортному життю людини.

Жуки – шкідники дерева

Короїд – це маленький жук, що знищує дерево. Різні види цього жука харчуються по-різному:

  1. Поїдають листя і хвою.
  2. Їдять коріння дерева.
  3. На смак стовбурова частина дерева.

Саме другий та третій вид будуть ворогом номер один на вашій садовій ділянці. Короїд харчується соком дерева, тому можливість його появи в сухій деревині мінімальна. Ризик проживання жука збільшується у разі товстого шару кори, в якій також міститься сік. Якщо в дереві з'явилися дрібні отвори, а навколо них пилюка, то у вас точно оселилися короїди.

На відміну від короїда, жук-деревоточець живе виключно в мертвій деревині.

Ненажерливі личинки жука живляться будь-яким видом дерева, знищуючи деталі з деревини в житлових будинках (стіни, балки тощо), а також меблі.

Уничтожение короеда туманообразователем

Боротьба з короїдом і деревоточком – складне завдання, яке неможливо виконати самостійно підручними засобами. Саме тому потрібно довірити вирішення проблеми лише професіоналам.

Знищення короїду: специфіка обробки

Знищення короїду проводиться шляхом дезінсекції. Її необхідно провести якомога раніше, поки повністю не перетворили дерево на потерть. Ми підбираємо хімічні препарати для конкретного випадку, застосовуємо на поверхні дерева. Також обробка від короїда передбачає нанесення деззасобів у щілини та ходи.

При обробці мертвого дерева через рівні проміжки просвердлюються спеціальні отвори, які впорскується інсектицид. Отвори негайно закладаються. Засіб просочує дерево та личинки, натикаючись на оброблену деревину, гинуть.

Після виконання робіт наші співробітники проконсультую, який буває захист від короїда.

Площа Вартість за 1 од., грн
від 1 до 25 соток від 120 до 180
від 26 соток до 1 гектара від 35 до 75
від 1 до 3 гектар 3200 грн/га
більше 3 гектар від 2300 грн/га

Компанії «СЕС-ІНСПЕКЦІЯ» – гарантія успіху

Переваг у компанії «СЕС-ІНСПЕКЦІЯ» багато, деякі з них:

  • працюємо навіть у вихідні та святкові дні;
  • містом майстер виїжджає безкоштовно;
  • гарантія на проведену роботу;
  • препарати вузькоспрямованої дії;
  • швидка швидкість обробки;
  • використовуємо сучасний метод холодного туману.

При появі короїда зателефонуйте до «СЕС-ІНСПЕКЦІЇ» і вашу проблему буде вирішено максимально швидко! Наша компанія обслуговує мешканців Харкова та Харківської області.

Втомилися від боротьби зі шкідниками?
Звертайтесь за допомогою до професіоналів!