Послуги дезінфекції та дезинсекції в Харкові

Знищення кліщів рекомендується проводити на присадибній ділянці наприкінці весни під час появи першої зелені. Захист від кліщів здійснюється компанією «СЕС-ІНСПЕКЦІЯ» оперативно та якісно на ділянках будь-якої площі.

Небезпека кліщів для людини та свійських тварин

Кліщі - одні з найнебезпечніших комах. Головна загроза цих кровосисних паразитів полягає в тому, що вони переносять таке небезпечне захворювання, як енцефаліт. Щороку від нього гинуть тисячі людей. Цей вірус вражає центральну нервову систему, викликає параліч органів, що неминуче призводить до смерті. Саме тому така важлива боротьба з кліщами та проведення наступних профілактичних заходів.

Найчастіше кліщі вважають за краще жити в трав'яних чагарниках і листяних кущах, які забезпечують їм достатню тінь. Пік активності цих комах припадає на весну та перші місяці літа. Тому профілактична боротьба з кліщами на вашій присадибній ділянці важлива так само, як і обробка від комарів.

Знищення кліщів на ділянці

Жодні народні способи не зможуть знешкодити 100% кліщів на території. Саме тому цю роботу потрібно довірити професіоналам. Фахівці компанії «СЕС-ІНСПЕКЦІЯ» виведуть кліщів на ділянці, тим самим убезпечивши вас та ваших близьких.

Дезинсектором проводится защита от клещей

Вартість обробки ділянки від кліщів для приватних осіб залежатиме від її розмірів:

Площа Вартість за од., грн
від 1 до 25 соток від 120 до 180
від 26 соток до 1 гектара від 35 до 75
від 1 до 3 гектар 3200 грн/га
більше 3 гектар від 2300 грн/га

Також ми завжди готові провести знищення клопів, тарганів, мокриць та гризунів як у житловому приміщенні, так і на дачі, присадибній ділянці.

Захист від кліщів: переваги компанії «СЕС-ІНСПЕКЦІЯ»

Багаторічний досвід в обробці приміщень та відкритих територій дає нам повне право називати себе професіоналами. Ми пропонуємо:

  1. Знищення кліщів безпечними для людей та тварин сертифікованими засобами.
  2. Гарантію якості обробки на 6 місяців.
  3. Термінове виконання замовлення протягом 12 годин.
  4. У разі повторної обробки надамо знижку 50%.
  5. Безкоштовний виїзд майстра в межах Харкова.
  6. Обробку відкритих територій у найкоротший термін.
  7. Анонімність наших клієнтів.

Зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок на сайті компанії «СЕС-ІНСПЕКЦІЯ». Майстер-дезінсектор прибуде в будь-який зручний для вас час і допоможе впоратися з набридливими паразитами. Захист від кліщів проводиться не лише в межах міста, а й у межах усієї Харківської області.

Втомилися від боротьби зі шкідниками?
Звертайтесь за допомогою до професіоналів!