Послуги дезінфекції та дезинсекції в Харкові

Дератизація – що це?

Швидко позбутися гризунів у Харкові та Харківській області допоможе компанія СЕС-Інспекція. Дератизація перебуває у компетенції фахівців нашої компанії. Знищення гризунів методом холодного туману дає виняткові результати!

Дератизація: поняття

Іноді у приватних будинках та у міських квартирах з'являються гризуни. Необхідність знищення гризунів обумовлена ​​низкою причин, серед яких перше місце займає загроза здоров'ю.

Дератизація – це процес знищення гризунів за допомогою механічних, хімічних та інших засобів. Необхідність у подібних заходах виникає у разі появі гризунів у приміщенні. Визначити присутність цих дрібних ссавців можна за наявності продуктів їхньої життєдіяльності.

Боротьба з гризунами потрібна для забезпечення комфортного існування. Крім того, знищення гризунів дозволить зберегти теплоізоляційні матеріали будівлі, які миші та щури можуть використовувати для облаштування своїх гнізд.

Як проводиться дератизація

Дератизація буде максимально ефективна, якщо під час її проведення дотримуватись певного плану. Саме так і роблять фахівці компанії СЕС-Інспекція, вони виконують роботи в наступному порядку:

  1. Аналіз ситуації, що склалася.
  2. Визначення ефективних способів та засобів проти гризунів.
  3. Знищення гризунів з використанням вибраних препаратів та пристроїв.
  4. Контрольні заходи.

Для боротьби з гризунами, крім отрут, активно використовується ультразвуковий відлякувач. Робота пристрою заснована на генерації імпульсів, які негативно позначаються на тваринах, змушуючи їх залишити приміщення.

Компанія СЕС-Інспекція» проводить дератизацію з використанням генератора холодного туману та пропонує такі ціни на свої послуги:

Площа обробки, м² Вартість, грн/м²
до 100 від 5,30
101-300 від 4,30
301-500 від 2,90
501-1000 від 1,40
більше 1001 від 1,20

Іноді вартість послуг може відрізнятись від наведеної в таблиці. Це повʼязано з віддаленістю об'єкта та іншими можливими особливостями.

Переваги компанії СЕС-Інспекція

Заходи, пов'язані з дезінфекцією, санітарною обробкою та знищенням літаючих комах, є основними напрямами діяльності підприємства. СЕС-Інспекція пропонує своїм клієнтам такі переваги співпраці:

  • висока якість дератизації;
  • дезодорація приміщення після закінчення робіт;
  • використання безпечних хімічних препаратів;
  • оперативний виїзд на об'єкт.

У разі появи гризунів на промисловому чи індивідуальному об'єкті, найкращим вибором для проведення дератизації у Харкові та Харківській області – компанія СЕС-Інспекція. Звертайтесь до нас! Ми винищимо щурів та мишей у найкоротші терміни.

img_divider

Чому з нами вигідно працювати?

Ми розуміємо, що жити зі шкідниками нестерпно і намагаємося зробити процес рятування від них максимально комфортним для своїх клієнтів. Мінімум нервів – максимум результату!

  Ніякого запаху та слідів після обробки
  Усі препарати безпечні для здоров'я людини та тварин
  Швидка обробка. Від 5 до 30 хвилин
  Працюємо у зручний для Вас час, 24/7 без вихідних
  Виїзд майстра в межах міста безкоштовний

Наша компанія надає гарантію для будь-яких типів приміщень та комах на 6 місяців. Повторне оброблення 50% від первісної вартості, за умови дотримання інструкцій, залишених майстром.
Генератор холодного туману - сучасний інструмент, що дозволяє якісно обробити важкодоступні місця.
У нас за плечима досвід, що дозволяє підібрати найкращі препарати для кожної окремої ситуації.
Втомилися від боротьби зі шкідниками?